Međunarodni turnir „Trofej Beograda“, SC Šumice, 22.04.2017.g.

Podeli sa prijateljima

Na turniru „Trofej Beograda“ održanom u subotu 22.04.2017. godine, za naš klub nastupila su dva takmičara.

Irina Živković (63kg), imala je tri meča. Budući da je radila kategoriju više, Irina nije mogla da se izbori za bolju poziciju. U prvom meču se dobro borila, trudila se i radila do samog kraja. Nažalost, taj meč je izgubila na waza ari, koji nije ni postojao. Sudija je sudio waza ari za protivnicu, iako je Irina pala na stomak. Drugi meč je izgubila od protivnice koja je na kraju bila prva. Irina je dala sve od sebe, ali tu nije imala šanse. Treći meč je pobedila na waza ari. Irina je na ovom turniru osvojila bronzanu medalju.

Nikola Bajić (60kg), imao je dva meča. Prvi meč je uzgubio od Savić Mihajla iz Rakovice. Mogao je da dobije taj meč, ali je neiskustvo učinilo svoje. Drugi meč, meč za medalju Nikola je izgubio na tri waza aria, iako je poveo na dva waza arija. Nikola nije uspeo da sačuva prednost koju je imao. Nekontrolisana borba ga je koštala bronzane medalje.