Prvenstvo Srbije za mlađe seniore do 23g. Niš, 01.10.2017. g.

Podeli sa prijateljima

Danas je u Nišu održano Prvenstvo Srbije za mlađe seniore na kome je naš klub u kategoriji 90kg. zastupao Đorđe Milošević.

Prvi meč, protiv Lazara Blagojevića iz Kinezisa, rešio je u svoju korist bacanjem u zlatnom bodu. Zatim, u sledećem gubi u parteru zahvatom držanja od Ivana Đukanovića iz Crvene Zvezde, kao i, na isti način, treći meč k0ji je radio sa Ivanom Vidojevićem iz Kinezisa. U borbi za teće mesto sastao se sa Jovanom Nikolićem iz niškog Kinezisa, od koga je izgubio u borbi za bronzu na juniorskom prvenstvu Srbije ove godine. Ovoga puta naš Đorđe je bio bolji i iponom dobio današnji meč i time osvojio treće mesto i bronzanu medalju na državnom prvenstvu za mlađe seniore. Ovim rezultatom Đorđe je zasluženo krunisao svoj trud i rad na treninzima ove godine.